Χωρίς Στοκ

GOOBAY καλώδιο οπτικής ίνας SC-APC 59595, SM, OS2, 9/125µm, 2m, λευκό

4.50  με ΦΠΑ

Διαθέσιμα στο διανομέα: 0 τεμ.
Kωδικός κατασκευαστή: 59595
Barcode: 4040849595950

Εξαντλημένο|Αποστέλλεται από εμάς σε: Άγνωστη ημερομηνία διαθεσιμότητας / Επικοινωνήστε με το κατάστημα

Κατηγορία:
Περιγραφή

Περιγραφή

GOOBAY καλώδιο οπτικής ίνας SC-APC 59595, SM, OS2, 9/125µm, 2m, λευκό

Τα καλώδια τις Goobay κατασκευάζονται με τις καλύτερες τεχνικές προδιαγραφές και τα καλύτερα υλικά κατασκευής για μεγάλη αντοχή, προσφέροντας αξιοπιστία και υψηλής ποιότητας απόδοση ώστε να εξασφαλίζουν την απροβλημάτιστη χρήση τους.

-mono-mode καλώδιο οπτική ίνας
-για συνδέσεις FTTH, FTTB, FTTx
-minimum bending radius of 30 mm
-έως 100 Gbit/s
-IEC 60754 2, IEC 60332 1 και IEC 61034
-OS2, SM singlemode 9/125µm
-εξοπλισμένο με καπάκια προστασίας

Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Connection type: SC-APC (8°) male
Connection 2 type: SC-APC (8°) male
Contacting: Ceramic Ferrule
Optical fiber core diameter: 9 µ
Optical fiber sheath diameter: 125 µ
Wavelength: 1310 nm
Specification: Singlemode (OS2) White
Cable fiber type: Glass Fibre G657.A2
Cable type: simplex cable
bending radius: 30 mm
Material cable sheath: LSZH
Cable sheath diameter (approx.): 3 mm
Kink protection: yes
LSZH compliant: yes
Operating temperature from: -40 °C
Operating temperature up to: 85 °C
Cable length: 2m

Επιπρόσθετες Πληροφορίες

Επιπρόσθετες Πληροφορίες

Βάρος Δέματος (+Ογκομέτρηση ) 0.037 kg
Κατασκευαστής

GOOBAY

ΤΥΠΟΣ

Καλώδιο

Μήκος

2m

Αξιολογήσεις (0)

Αξιολογήσεις

Δεν υπάρχουν ακόμα κριτικές

Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.